ul. Lwowska 72, Tomaszów Lubelski

Aktualności

Aktualności

Informacja.

Informacja dotycząca dofinansowania zadania pn. "Zapewnienie optymalnych warunków dla działalności Tomaszowskiego Domu Kuktury" w ramach programu Infrastruktura Domów Kultury 2017.

03.08.2017 21:32

Aktualności

Z koła recytatorskiego do szkoły teatralnej

Młodzież z Koła Żywego Słowa i grupy teatralnej na długo zapamięta spotkanie z aktorem, reżyserem filmów dokumentalnych, scenarzystą,  Marcinem Krawczykiem. Odbyło się ono 4 listopada w TDK. Z wrodzonym sobie wdziękiem opowiadał o sobie, o swojej pracy oraz ludziach, którzy motywowali go do działania. Niektóre wypowiedzi uatrakcyjniał prezentowaniem na scenie sytuacji, które wydarzyły się naprawdę.

09.11.2017 07:50

Aktualności

Film projektu "Szkoła Filmowa"

Bo od świata nudy do świata kultury... niedaleko ;-)

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu nakręconego przez uczestników projektu "Szkoła filmowa" (oczywiście pod czujnym okiem opiekunów).
26.10.2017 10:30

Aktualności

BAL NIEPODLEGŁOŚCI

Szanowni Państwo, 
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na zupełnie nowe wydarzenie kulturalne w naszym regionie. 
Bal Niepodległości odbędzie się 11 listopada w Restauracji Arkadia w Tomaszowie Lubelskim. Zapisy ruszyły 9 października. Jest to okazja do wspólnego świętowania, bez względu na podziały, w sposób kulturalny, kultywując postawy patriotyczne. Nie zabraknie, rzecz jasna elementów ściśle rozrywkowych. 
Szczegółowe informacje znaleźć można na plakatach i w mediach społecznościowych.
Wciąż jesteśmy w fazie organizowania i pozyskiwania funduszy. 
Chcemy, żeby ta inicjatywa była początkiem dobrej tradycji, a przede wszystkim zachęciła nas, obywateli Państwa Polskiego, do dumnego spojrzenia na swoją tożsamość narodową. 
W przyszłym roku będziemy świętować 100 już rocznicę odzyskania niepodległości. Mamy nadzieję, że dzięki naszej inicjatywie jeszcze radośniej wejdziemy w ten czas. 
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz obserwowania plakatów i wydarzenia na Facebooku. 
Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z zaproszenia i wspólnie uda nam się stworzyć nietuzinkową atmosferę tej szczególnie sympatycznej okazji. 

Pozdrawiamy

Do zobaczenia
Vivat Polonia!

12.10.2017 12:05