ul. Lwowska 72, Tomaszów Lubelski

News

Aktualności

KONCERT: "DON VASYL I GWIAZDY CYGAŃSKIEJ PIEŚNI"

Don Vasyla nie trzeba nikomu przedstawiać. Król muzyki cygańskiej pochodzi z królewskiej rodziny Cyganów wielkomiejskich z dynastii Baro Szero. Na scenie występuje od 12 roku życia. Od 1984 śpiewa z własnymi zespołami. W 1987 założył zespół artystyczny Don Wasyl i Roma, który zmienił później nazwę na Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy. To będzie pierwsze tak wielkie wydarzenie dotyczące muzyki cygańskiej na naszym terenie! Przepiękne pieśni, które zna każdy, barwne stroje i osobowości - to tylko cząstka kultury Romów a Wy będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by poczuć ten pełen przepychu klimat.

14.02.2018 08:51

Aktualności

Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.

 

12.01.2018 08:00

Aktualności

"Ciao Ciao Bambina" Koncert Piosenek Włoskich.

Spektakl muzyczny “Ciao Ciao Bambina” to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy. Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40 -tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii.

05.01.2018 07:45

Aktualności

Spotkanie z poezją

10 grudnia 2018 r. w TDK odbyło się spotkanie miłośników poezji. Starsi recytatorzy Koła Żywego Słowa prezentowali wiersze Anny Kamieńskiej, natomiast dzieci wcieliły się w postacie bajkowe. Utwory muzyczno - wokalne wykonywali aktorzy Tomaszowskiego Zespołu Teatralnego oraz Anna Pilipiec.

12.12.2017 13:52